Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové a sportovní kroužky

Zájmové a sportovní kroužky školní rok 2018 / 2019:

Zájmové a sportovní kroužky ve školním roce 2018 / 2019:
PONDĚLÍ        
         
M - přijímací zkoušky 9. A Zemanová 7.00 - 7.45 9. A  
Logoped. prevence 1. třídy Urbanová 11.50 - 12.35 1. B  
Logoped. prevence 1. třídy Čápová 12.45 - 13.30 1. A  
Dysl. prevence 6. - 7. třídy Pohanková 14.00 - 14.45 poč. uč.A nebo cv. byt  
Bystrá hlavička Líbalová 11.45 - 12.30 5. B  
Čtenářský klub  Uttendorfská 13.45 - 15.15 nová tělocvična  
         
ÚTERÝ        
         
Dysl. prevence 6. třídy Závodská 7.00 - 7.45  poč. učebna B  
ČJ - přijímací zkoušky  Pohanková 7.00 - 7.45 cvičný byt  
Flétna  Peňázová 6.55 - 7.40 5. D  
Dysl. prevence 4. třída Boudná 7.00 - 7.40 počít. učebna A  
Výtvarný I. Mrázová 13.45 - 14.45 4. D  
Výtvarný + přijím. zkoušky Cimburková 13.45 - 14.45 učebna biologie  
         
STŘEDA        
         
M - příjímací zkoušky 9. B Kadlecová 7.00 - 7.45 učerna zeměpisu  
M - příjímací zkoušky 9. C Palánová 7.00 - 7.45 učebna fyziky  
Dysl. prevence 5. třída Boudná 7.00 - 7.40 počít. učebna A  
Logoped. prevence 1. + 2. tř. Tomečková 11.50 - 12.35 HERNA  
Bystrá hlavička Hanáková 12.45 - 13.30 3. C  
Dysl. prevence  Čápová 12.45 - 13.30 počít. učebna A  
Bystrá hlavička Palánová 13.45 - 14.45 7. B  
Kobudo Rožnovjáková 13.45 - 14.45 malá tělocvična  
Dramaťák Ketnerová 14.00 - 15.00 IC  
Latin. amer. tance Hrnčířová 16.00 - 17.00 malá tělocvična  
Mod. gymnastika - školní Menšíková 16.00 - 17.00 nová tělocvična  
Mod. gymnastika - předškolní Menšíková 17.00 - 18.00 nová tělocvična  
         
ČTVRTEK        
         
Flétna Peňázová 6.55 - 7.40 ZRUŠENO  
Dysl. prevence 2. -4. třída Boudná 11. 50 - 12.30 počít. učebna A  
Kamarád knížka 1. stupeň Chovancová 13.45 - 14.45 3. B  
Vaření Ketnerová 14.45 - 16.30 cvičný byt - kuchyňka  
Keramika 2. - 4. tř.  Marková 14.50 - 15.40 keramická dílna  
Ruční práce Barimová  15.45 - 16.45 NEOTEVŘENO  
         
PÁTEK        
         
ČJ - přijímací zkoušky Pohanková 7.00 - 7.45 cvičný byt   
Děti na startu 1. - 2. třídy Tomečková 6.55 - 7.40 nová tělocvična  
Vybíjená Tomečková 6.55 - 7.40 NEOTEVŘENO  
Dysl. Prevence Čápová 7.00 - 7.40 počít. učebna A  
Výtvarný 2. - 5. třídy Hricková 12.45 - 13.30 5. A  
Florbal 3. třídy Dzuriková 12.45 - 13.45 velká tělocvična  
Florbal 1. třídy Haut 13.45 - 14.45 nová tělocvična  
Florbal 2. třídy Haut 14.45 - 15.45 nová tělocvična  
Florbal 4. + 5. třídy Dzuriková 13.45 - 14.45 velká tělocvična  
Turistický Ketnerová 1x za měsíc sobota x neděle