Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové a sportovní kroužky

Kroužek KERAMIKY pod vedením p. Wondrákové v úterý a čtvrtek od 14.50 do 16.40 1 x za 14 dní NENÍ ZATÍM OTEVŘEN PRO MALÝ POČET DĚTÍ

Zájmové a sportovní kroužky ve školním roce 2017 / 2018:

   
           
PONDĚLÍ          
           
Logopedie 1. třídy Čápová 12.45 - 13.30 4. C    
Logopedie 1. třídy Urbanová 11.50 - 12.35 2. B    
           
ÚTERÝ          
           
Flétna  Peňázová 6.55 - 7.40 4. D    
Dyslexie 1. stupeň Boudná 7.00 - 7.40 počít. učebna A    
Logopedie Tomečková 11.50 - 12.35 HERNA    
Dyslexie 2. stupeň Závodská 12.45 - 13.30 počítač. učebna B    
Výtvarný I. Chovancová 13.45 - 14.45 5. B    
Výtvarný II.  Hricková 13.45 - 14.45 4. A    
Keramika 3. - 5. tř.  1x za 14dní Wondráková 14.50 - 16.40 keramická dílna  
           
STŘEDA          
           
Dyslexie 1. stupeň Boudná 7.00 - 7.40 počít. učebna A    
Bystrá hlavička Hanáková 12.45 - 13.30 5. C    
Bystrá hlavička Líbalová 12.45 - 13.30 4. B    
Výtvarný III. + přijímačky Cimburková 13.45 - 14.45 učebna biologie    
Keramika 1. -2. tř. Marková 14.50 - 15.40 keramická dílna    
Ruční práce Barimová 15.45 - 16.45 2. C    
Bystrá hlavička 2. stupeň Palánová 13.00 - 14.00 6. B    
Tanec Schreková 14.45 - 15.45 malá tělocvična    
Mod. gymnastika - školní Menšíková 16.00 - 17.00 nová tělocvična    
Mod. gymnastika - předškolní Menšíková 17.00 - 18.00 nová tělocvična    
           
ČTVRTEK          
           
Flétna Peňázová 6.55 - 7.40 4. D    
Dyslexie 1. stupeň Čápová 7.00 - 7.40 počít. učebna A    
Čtenářský klub 2. stupeň Uttendorfská 12.40 - 13.30 velká tělocvična    
Kobudo Rožnovjáková 13.45 - 14.45 malá tělocvična    
Kamarád knížka 1. stupeň Chovancová 13.45 - 14.45  5. B    
Břišní tance Stejskalová 13.45 - 14.40 malá tělocvična    
Vaření Ketnerová 14.30 - 16.30 cvičný byt - kuchyňka  
Keramika 3. - 5. tř.  Marková 14.50 - 15.40 keramická dílna    
Keramika 1. - 2. tř. 1x za 14 dní Wondráková 14.50 - 16.40 keramická dílna  
Tanec Hrnčířová 15.00 - 16.00 malá tělocvična    
           
PÁTEK          
           
Vybíjená 2. -5. třídy Tomečková 7.00 - 7.40 nová tělocvična    
Florbal 3. třídy Dzuriková 13.00 - 14.00 velká tělocvična    
Florbal 1. třídy Mikeš 13.45 - 14.45 nová tělocvična    
Florbal 2. třídy Mikeš 14.45 - 15.45 nová tělocvična    
Florbal 4. + 5. třídy Dzuriková 14.00 - 15.00 velká tělocvična    
Turistický Ketnerová 1x za měsíc sobota x neděle